Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Esentepe Mahalle Mezarlığı Yenileme Çalışmaları
Yazan: Admin Yayın Tarihi:23-09-2014 724 Okunma

Bakımsız ve atıl durumda olan Esentepe Mahalle Mezarlığı çevre duvarlarının örülmesinden sonra mezarlığın kuzey, güney cephelerine ait girişlere demir kapı yapıldı. Belediye Mezarlığına yeni ve şık dekoratif duvar  yaparak kabristanlık alanını da kent estetiğine uygun bir görünüm kazandırma hedefinde. 

İlçemizin girişinde bulunan belediye mezarlığının, 2009 yılında yapımına tarafımızdan başlatılan ancak Yerel seçimlerden sonra devam ettirilmeyen mezarlık Duvarının yeniden yapımına başlandı.

İlçedeki çalışmaları mercek altında tutan Belediye Başkanı Mehmet Sait DAĞOĞLU yürütülen düzenlemeleri yerinde inceledi. 

DAĞOĞLU  “İlçemiz Tarihi Kentler Birliği Turizmde öncelikli olması nedeniyle, görsel açıdan olumsuz bir görüntü veren Belediye Mezarlığını kent estetiğine uygun şık bir görüntüye kavuşturmak adına bir çalışma başlattık. Kabristanlık çevresinde yaptığımız düzenleme ardından mezarlık içi bakım ve onarımların da tamamlanmasının ardından ilçemize yakışan mezarlığa sahip olacağız” dedi.

 

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz