Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Cadde ve Sokaklarımız Güzelleşiyor
Yazan: Admin Yayın Tarihi:01-10-2014 722 Okunma

Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakların hazırlanan proje ile kilitli parke yapım çalışmalarına başladı. Bu kapsamda 2014 yılı sonuna kadar ilçe genelinde 5 mahallede toplam 40 bin metrekare kilitli parke yapılması planlanmaktadır.

Yapılan çalışmaları yerinde takip eden, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sait DAĞOĞLU yaptığı açıklamada, belediyemiz Fen İşleri Birimi kontrolünde, yüklenici firmaya bağlı ekiplerin yol kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından yapılan kilitli parke taşı döşeme ve kaldırım yapma çalışmaları ara vermeden devam edeceğini belirtti. Yakın bir tarihte Yeni Mahallemizde eksik kalan Murat İlkokulu Caddesi, Kalekent Mahallesi Camii Caddesi ve Kültür Mahallesinde bulunan cadde ve sokaklarında kilitli parke taşı döşenme çalışmalarına başlanılacağının müjdesini de değerli halkımıza iletmek isterim” dedi. DAĞOĞLU, yolların standartlara uygun bir şekilde yapıldığını, yolların tam anlamıyla bitmesinden sonra ilçemizin modern bir görünüme kavuşacağını söyleyerek, bunun içinde elimizde gelen her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız ve yapacağız. Çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda, yolları en kısa zamanda bitirip, halkımızın hizmetine sunacağız. En uzakta olan mahallelerimize kadar her türlü hizmeti mutlaka ulaştırmak kararlılığındayız. Özellikle yaklaşan kış mevsiminde ulaşımda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için, çalışmalarımızı hızlandırdık. Acil müdahale ihtiyacı olan bazı sokak yollarının yapımı tamamlandı ve yapılmayan yollarımızı da inşallah kışa kadar yetiştireceğiz. Bizi hizmet etmekle görevlendiren vatandaşlarımızın memnuniyeti en büyük hedefimizdir” dedi.

 

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz