Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
ZABITAYA SON MODEL YENİ HİZMET ARACI
Yazan: Admin Yayın Tarihi:21-07-2015 808 Okunma

Zabıta ve Belediye hizmetlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde yapabilmek, çağımız koşullarına uygun olarak hizmet sunabilmek için yeni bir hizmet aracı alındı.

Belediye Başkanımız M. Sait DAĞOĞLU, “Zabıta ve Belediye hizmetlerini daha verimli hale getirmek, İlçemiz ’de denetimleri daha etkin takip etmek amacıyla Zabıta Müdürlüğümüze bir hizmet aracı aldık. Belediye olarak halkımıza daha iyi hizmet etmek amacıyla eksiklerimizi süratle tamamlıyoruz.  Belediye garajında hizmet verecek tam teşekküllü bir zabıta aracımız yoktu bu eksikliğimizi giderdik. İlçemiz Vatandaşlarına modern ve yaşanabilir bir ilçede yaşamalarını sağlamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Hayırlı hizmetlere vesile olacağına inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Zabıta Personellerine ;Bunlar  bize halkın emanetidir. Bu bilinçle hareket ederek, araçları özenli kullanmanız çok önemli,” dedi. Üniformasıyla belediyeyi temsil eden zabıtanın halka örnek olması gerektiğini de vurgulayan Başkan DAĞOĞLU, “Trafik kurallarına uyun. Trafikte kendinizi ve karşınızdakini tehlikeye atacak davranışlarda bulunmayın,” dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz