Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
YENİ YOL SÜPÜRME ARACI
Yazan: Admin Yayın Tarihi:27-07-2015 804 Okunma

Daha modern, daha yaşanabilir bir Palu için alt yapıdan çevreye, tarihi ve kültürel çalışmalardan, sosyal projelere kadar her alanda hizmetlerini bir bir hayata geçiren Palu Belediyesi, bir taraftan da araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Palu Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU, İlçemizin daha temiz ve daha modern bir görünüme ulaşması için belediye araç parkına yeni bir vakumlu yol süpürme makinası kaza...ndırdı.
Hizmete başlayan vakumlu süpürme aracının kaldırım kenarı, cadde ve sokakları temizleyerek hizmet vereceğini belirten Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU “Yaz sezonunda temizlik konusunda da hiçbir sıkıntı yaşanmaması için araç ve ekipman sayımızı artırırdık. Her mahallemize, her sokağımıza standartların üzerinde çöp konteynırı koyduk. Ben hemşerilerimizden şunu istiyorum ellerine geçen en küçük çöpü dahi, çevreye atmasınlar çöpe atsınlar. Belirli periyotlarla filomuzu yenileyip genişleterek çevremize, toplumumuzun sağlığına ve temizliğine verdiğimiz önemi ve duyarlılığı bundan sonra da artırarak sürdürmeye devam edeceğiz. Her zaman ekibimizle birlikte Palu’nun hizmetkarı olarak çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz