Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Belediyeler Birliğinden Hibe Araç
Yazan: Admin Yayın Tarihi:09-01-2017 606 Okunma

Palu Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU’nun  girişimleri sonucu Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığından Palu Belediyesine, tam donanımlı itfaiye aracı hibe edildi.

Hibe edilen araçlarla birlikte araç parkının ihtiyaçlar çerçevesinde genişletildiğini ifade eden Başkan DAĞOĞLU, ilçenin her geçen gün büyüdüğünü ve daha fazla hizmete ihtiyaç duyulduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Hemşerilerimize daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacı ile belediyemizin araç ve ekipman parkını her geçen gün biraz daha büyütmeye çalışıyoruz. İtfaiye aracı ile ilgili ciddi sıkıntılarımız vardı. TBB tarafından 6 ton su kapasiteli, 250 litre köpük deposu olan araziye uyumlu 2016 model Ford 1832 marka aracı belediyemiz İtfaiye Müdürlüğü’nün araç filosuna kattık. Bu aracın ilçemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bu anlamda desteğini bizden esirgemeyen TBB Başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a ve TBB encümen üyelerine çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz