Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
İl Milli Eğitim Müdüründen İlçemize Ziyaret
Yazan: Admin Yayın Tarihi:11-01-2017 590 Okunma

İl Milli Eğitim Müdüründen İlçemize  Ziyaret

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ, İlçemizi ziyaret etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette İlçe Kaymakamımız Mehmet ÖZTÜRK, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ,  Belediye Başkanımız M.Sait  DAĞOĞLU, Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkadir ŞAŞTIM, Palu Kalkınma Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı İl Meclis Üyesi Hüseyin SAYLAN  ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri ALAKAŞ, eğitim hakkında en güzel hangi hizmetler yapılabilir şeklinde konuştular.

Belediye Başkanımız M.Sait DAĞOĞLU ve Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ birlikte ilçemiz Yatılı Bölge İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Palu Kadınlar derneğini ziyaret ettiler.

Başkan Dağoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sevgili hocalarımızla bir araya gelmek, onların gençlerimiz ve öğrencilerimiz için geliştirdikleri projeleri öğrenmek, bana büyük bir keyif veriyor. Palu Belediyesi olarak hayata geçireceğimiz çalışmalarımıza ışık tutan, yön veren hocalarımıza teşekkür ediyorum.

Başkan Dağoğlu sözlerini şöyle sürdürdü;” Çocuklarımızın çağdaş eğitim olanakları ile buluşturulması için genel bütçenin yanında, yerel yönetimler de bu konuya güçleri ölçüsünde destek vermekle görevli. Biz de Palu Belediyesi olarak, gelişmemizin, büyümemizin, yarınlarımızın,  teminatı olan çocuklarımıza yönelik  her türlü projenin içinde olmaya hazırız. Bunu hep söylüyorum; Ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet BAĞLITAŞ ve mesai arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz