Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
REKTÖR DEMİRDAĞ’DAN YGS-LYS ADAYLARINA MOTİVASYON
Yazan: Admin Yayın Tarihi:17-01-2017 689 Okunma

PROF. DR. KUTBETTİN DEMİRDAĞ’DAN YGS-LYS ADAYLARINA MOTİVASYON

 

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbettin DEMİRDAĞ, YGS ve LYS sınavlarına girecek öğrencilere yönelik motivasyon seminerine konuşmacı olarak katıldı.

         Palu endüstri ve meslek lisesinde verilen seminere Prof. Dr. Kutbettin DEMİRDAĞ, Palu Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, Palu Belediye Başkan M.Sait DAĞOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri ALAKAŞ ve Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

         Prof. Dr. Kutbettin DEMİRDAĞ İlçedeki genç nüfusun yapısına dikkat çekerek öğrencilere eğitimin önemini aktararak şunları kaydetti:

“Sizin tüm servetiniz sermayeniz, toprağınız kafanızdır, kafanızı eğitime verin, derslerinize odaklandığınızda başaracaksınız. Ben de çoğunluğunuz gibi yoksul bir ailenin çocuğuydum, ben yoksulum okuyamam diye bir düşünceniz olmasın, hedef seçin hedefiniz belli olsun, çevrenin etkisiyle değil seveceğiniz ama geleceğinizi garantiye alacağınız meslekleri seçin, topluma ve ailenize yararlı bir birey olun. Sizden tek ricam kötü alışkanlıklardan uzak durun”.

Palu halk eğitim müdürlüğünü ziyaret eden DEMİRDAĞ, buradaki sedef ve takı tasarım ve hediyelik eşya kurslarını gezerek, öğrencilere çalışmalarından dolayı tebrik etti. Ziyarette, Palu Kaymakamı tarafından Mehmet ÖZTÜRK Prof. Dr. Kutbettin DEMİRDAĞ’a Palu hem tarafından hazırlan sedef işlemeli bir kılıç hediye etti.

Prof. Dr. Kutbettin DEMİRDAĞ, Palu’da bir Meslek Yüksek Okulu aça bilmek için gerekli incelemeleri yetkililerle birlikte değerlendirdiklerini kaydetti.

Rektör Prof. DEMİRDAĞ, Palu konağında misafirler onuruna yemek ikramı sonrası tarihi eserleri ve restorasyonu yapılmakta olan eserlerimizi inceledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren rektör DEMİRDAĞ, en yakın zamanda tekrar ziyarete geleceğini ifade etti.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz