Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Başkan DAĞOĞLU’dan 18 Mart Mesajı
Yazan: Admin Yayın Tarihi:18-03-2017 612 Okunma

Başkan DAĞOĞLU’dan 18 Mart Mesajı

Palu Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU mesajında Çanakkale Savaşı’nın birlik beraberliğin; milli şuurun; tek yürek olabilmenin; vatan toprağını düşmana teslim etmemek için ölümü göze almanın bütün dünyaya en çarpıcı, en anlamlı örneğini gösterdiğini söyledi. 

 

18 Mart 1915’te kazanılan zaferin, Türk Milletinin ve Türk Askerinin direniş gücünü arttırdığını ifade eden Başkan DAĞOĞLU “Türk askeri elindeki kısıtlı olanaklara rağmen, dünyanın büyük güçlerini Çanakkale’de bozguna uğratmıştır. Çanakkale zaferi, bir milletin inancının ve cesaretinin büyük destanıdır. Dün olduğu gibi bugünde sahip olduğumuz bu değerleri koruma ve geliştirme adına karşımıza çıkan her zorluğu ve engeli aşma azminde olduğumuz muhakkaktır. Çanakkale’de ortaya konulan mücadele ve kazanılan zafer eşsiz bir destandır. Bu destanı yazan Mehmetçiklerimizi, gazilerimizi ve aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla yâd ediyor, Çanakkale Zaferimizin 102. yılını kutluyorum.” şeklinde konuştu.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz