Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ AÇIKKAPI ESNAFI ZİYARET ETTİ
Yazan: Admin Yayın Tarihi:03-04-2017 632 Okunma

BAŞKAN DAĞOĞLU, MİLLETVEKİLİ AÇIKKAPI İLE ESNAFI ZİYARET ETTİ

Palu Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU, Elazığ Milletvekili Ejder AÇIKKAPI ile ilçe esnafını ziyaret etti.

Palu Ak parti İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katılan Elazığ Ak parti Milletvekili Ejder AÇIKKAPI Palu merkez ve köy muhtarları ile bir araya gelerek "Bu seçim Türkiye'nin en önemli seçimlerinden biridir. 94 yıllık süreçte milletin iradesiyle seçilen hükümetleri sıkıştıran anlayışın son bulacağı bir seçimdir. Bir daha bizim seçmiş olduğumuz hükümetlerimize ve liderlerimize kimse baskı kuramayacak. Milletin seçmiş olduğu insanlar kadrosuyla milletin emrine girerek çalışacaklar. 15 Temmuz'da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 'ben milletimin içindeyim' anlayışı hakim olacak. Dava memleket meselesi. Dedi

Daha sonrasında Palu İlçe Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK’ü makamında ziyaret etti. Elâzığ Ak parti Milletvekili Ejder AÇIKKAPI ile birlikte Palu Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU, AK parti İlçe teşkilat Başkanı Abdülkadir ŞAŞTIM ve İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin SAYLAN ile birlikte İlçe Esnaflarını ziyaret ettiler.

Başkan DAĞOĞLU, Palu esnafını ziyaret ederek,  esnafın soru ve önerilerini dinledi.

Esnafla fikir alışverişinde bulunan DAĞOĞLU,  esnafın ilerlemesi ve gelişmesi için her zaman yanlarında olduklarını aktararak, şunları kaydetti:

“İlçemizin ekonomik yönden kalkınması sizlerin yapacağı çalışmalara bağlıdır. İlçe esnafının sorunlarını inşallah çözeceğiz. Hep birlikte el birliğiyle Palu’daki esnafımızın daha rahat şartlara kavuşması için uğraşacağız. Dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz