Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
YÖNTEM ORTAOKULLARINDAN KARDEŞ OKUL PROJESİ
Yazan: Admin Yayın Tarihi:13-04-2017 768 Okunma

YÖNTEM ORTAOKULLARINDAN KARDEŞ OKUL PROJESİ

 

Elazığ Yöntem Okulları sosyal sorumluluk projesi olan kardeş okul projesi için Palu Atatürk Ortaokuluna ilçemize gelen yöntem okulları ortaokul öğrencilerini Palu Belediye Başkanımız M.Sait DAĞOĞLU Palu Tarihi köprüde karşılayarak hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Palu Konağı’nda çeşitli ikramlarda bulunduktan sonra kardeş okul olan Palu Atatürk ortaokuluna gelerek öğrenciler arasındaki sevgi bağı oluşturuldu. Yöntem okulları Sosyal sorumluluk projesi kapsamında belirledikleri Atatürk Ortaokulu’na öğrencilerle buluşarak aynı zamanda bu okulu kardeş okul olarak seçtiler.

Elazığ'da eğitim öğretim hayatına devam eden Yöntem Okulları, ildeki diğer okullara örnek olacak bir faaliyete imza attı. Yöntem okulları ortaokul öğrencileri ile Palu Atatürk Ortaokulu ile kardeş okul oldular. Daha sonrasında İlçe Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK’ü makamında ziyaret ettikten sonra Palu Belediye Başkanımızı makamında ziyarette bulundular.

Palu Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU Yöntem Ortaokulu öğrencilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, derslerinde başarılar diledi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz