Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Elazığ Milletvekili Tahir ÖZTÜRK Palu Ziyareti
Yazan: Admin Yayın Tarihi:26-04-2017 668 Okunma

Ak Parti Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk’ün ilçe ziyaretlerinde ilk durağı Palu oldu. İlçe halkı ile bir araya gelen Öztürk, halk oylaması sürecinde destek oldukları için vatandaşlara teşekkür etti.

Palu’da Ak Parti İlçe Danışma toplantısına katılan Tahir Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Abdülkadir Şaştım, Belediye Başkanı M.Sait Dağoğlu ve partililer tarafından karşılandı.

Ak Parti Palu İlçe Başkanı Abdülkadir Şaştım, “Türkiye genelinde 970 ilçe arasında 5.sırada ve ilde birinci sırada yer aldık. Sizin de huzurlarınızda Palu seçmenine ne kadar teşekkür etsem azdır” diyerek salonda bulunanlara teşekkürlerini bildirdi.

Palu Belediye Başkanı M.Sait Dağoğlu,’’ teşekkür ziyaretlerinin ilk durağı Palu olmasından onur duyduklarını belirterek Tahir Öztürk’e ve 16 Nisan halk oylamasında kendilerine destek veren Palulu vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı ve Palu Koordinatörü Cumali Ayyıldız ise zor bir süreçten geçildiğini anımsatarak, Palu’dan bu kadar yüksek destek vermesinin önemli olduğunu söyledi.

Palu halkı ile iftihar ettiklerini ifade eden Ak Parti Elazığ milletvekili Tahir Öztürk, “Palu halkı bu partinin kuruluşundan beri en büyük desteği verdi. Biz sizlerle gurur duyuyoruz. Rektör beyle de görüştük ve 2018-2019 yıllarında da Palu’ya bir Meslek Yüksekokulu yapma çalışmalarımız olacak. Gökdere ile ilgili olarak biz direk maliye bakanının yanına gittik. En son görüşmemiz de köprü yapılıncaya kadar Hoşmat tarafında bir alternatif yol düşünüyoruz. Bunu da maliye bakanımız, karayolları genel müdürüne telefon açtı ve benim hatırım için bu yolu yapacaksın dedi ve karayolları genel müdürü onayladı. Biz sizin mağduriyetinizi biliyoruz. Elimizden geleni yapacağız.

Tahir Öztürk, toplantı sonrasında Palu Kaymakamı Mehmet Öztürk’ü de ziyaret ederek, ilçe hakkında bilgi aldı.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz