Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
PALU BELEDİYESİ’NDEN İŞÇİLERE MÜJDE
Yazan: Admin Yayın Tarihi:20-05-2017 798 Okunma

PALU BELEDİYESİ’NDEN İŞÇİLERE MÜJDE

Palu Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu ve Hizmet-İş sendikası Elazığ Şube Başkanı Kazım Cavlı’nın imzaladıkları toplu iş sözleşmesi ile Palu Belediyesi bünyesinde hizmet veren işçilere iki yıl geçerli süreyle yüzde 22 oranında maaş zammı yapıldı.

 

İmza töreninde konuşan Palu Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu,“Biz palunun kısıtlı imkânlara rağmen bütün imkânlarımızı zorlayarak sizleri memnun etmek için yüzde 22 seviyesinde bir zam yaptık. Bu imkânlara sahip olan belediyelerinin hiçbirinde bu zam gerçekleşmemesine rağmen sizlerin özverili çalışmaları karşısında elimden geldiği kadar yüksek bir zam vererek bu işi sonuçlandırdık bütün çalışan arkadaşlarıma hayırlı olsun ”dedi.

Hizmet-İş Sendikası Başkanı Kazım Cavlı ise; “Belediyenin kısıtlı imkânlara rağmen yüzde 22'lik zammı verdiği için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. Program sonrası Hizmet-İş Sendikası Başkanı Kazım Cavlı Palu Belediye Başkanı Mehmet Sait Dağoğlu’na plaket taktim etti.

 

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz