Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Sahil Yolu Projesi Başladı
Yazan: Admin Yayın Tarihi:31-05-2017 774 Okunma

Sahil Yolu Projesi Başladı

Palu’da bir milat olacak olan “Sahil Yolu”   projesinin inşaatı başladı.

Projenin 1. Etap ihalesi yapılarak uygulamaya başlandı.

Bu projenin içeriğinde;  yürüyüş yolu,  kafe,  çay bahçelerinden oluşan sosyal tesisler, çeşitli su sporları, dinlenme alanları, çocuk oyun grupları olacak. Hayata geçirilecek proje İlçemizin şimdiye kadar göreceği en güzel ve en kapsamlı projelerden birisi.

Konu hakkında bir açıklama yapan Başkan M. Sait DAĞOĞLU; “Bu proje İlçemizin şimdiye kadar gördüğü en kapsamlı ve en büyük proje olarak tarihteki yerini alacak. İnşaatı başlayacak olan bu proje ile yapılacak olan işyerleri, ağaçlandırma çalışmaları,  nezih ortamları, çay parkları, restaurantları ile hemşehrilerimize nefes alabilecekleri ve ilçemizi turizm açısından bir adım daha ileriye taşıyacağına inandığım bir yatırım kazandırmış olacağız. Sahil Yolu projesinde emeği geçen personelime, bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen siz değerli vatandaşlarımıza teşekkürlerimi iletiyor, tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz