Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
SICAK YEMEK GÖNÜLLERİ ISITIYOR
Yazan: Admin Yayın Tarihi:10-06-2017 750 Okunma

 

SICAK YEMEK GÖNÜLLERİ ISITIYOR

“KOMŞUSU AÇKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİLDİR”

 

Palu Belediyesi her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında İlçede yaşayan dar gelirli ve bakıma muhtaç ailelerin evlerine sıcak yemek dağıtmaya devam ediyoruz. Belediye Başkanımız M.Sait DAĞOĞLU Sosyal belediyeciliğin gereği olarak, önceden isimleri belirlenen ilçemizde yaşayan dar gelirli vatandaşlara ilçemizden hayır sahibi hemşehrilerimiz ve belediyemizce ortaklaşa yardımda bulunuyoruz.

Palu Belediyesi’ne bağlı ekipler, Ramazan Ayı boyunca  her gün, sıcak yemeği ihtiyaç sahiplerinin evine götürüyor.

Palu Belediyesi, Ramazan Ayı boyunca yardıma muhtaç, yaşlı ve yemek yapacak durumda olmayan kişilerin her gün kapısını çalarak, günlük yemek ihtiyaçlarını karşılıyor.

Ailedeki kişi sayısına göre hazırlanan 600 kişilik sıcak yemek çeşitleri belediyemizin görevli personellerince ihtiyaç sahiplerinin evlerine dağıtılıyor. Palu Belediyesi’nin Sosyal Tesislerinde hazırlanan yemekler, yemekhane görevlileri tarafından sefertaslarına konularak, özel olarak paketlenip iftara yakın saatlerde ailelere ulaştırılmış oluyor.

Ayrıca Belediyemiz sosyal tesislerinde her gün ilçe halkına yemek verilmektedir. Tüm Halkımız davetlidir.

Sıcak yemek menüsü; çorba, ana yemek, pilav ve yardımcı yemek tatlı veya meyveden oluşuyor.

 

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz