Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
İlçemizde Bayramlaşma
Yazan: Admin Yayın Tarihi:26-06-2017 827 Okunma

İlçemizde Resmi Bayramlaşma ilk olarak Hükümet Konağında İlçe Kaymakamımız, Garnizon Komutanı, Belediye Başkanımız, Kurum amirleri ve İlçe halkının katılımı ile başladı. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaret edildi. Buradan İlçe Jandarma Komutanlığına geçildi.

Belediyemizde personel arası bayramlaşma bayramın birinci günü saat 11:00’de Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

Palu Belediye Başkanlığı’nda geleneksel hale gelen bayramlaşma programında, Belediye personeli ve vatandaşlar Başkan DAĞĞOĞLU ile bayramlaştı. DAĞOĞLU, bayramlaşmaya gelen konuklarla tek tek ilgilendi. Sıcak bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma programında gelen konuklara kolonya, çikolata ve çay ikram edildi.

Belediye Bayramlaşma programına katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Belediye Başkanımız M.Sait DAĞOĞLU “On bir ayın sultanı olan Ramazan Ayını geride bırakarak sağlık ve huzur içerisinde hep beraber millet olarak inananlar olarak Ramazan Bayramı’na kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi ki Ramazan Ayının kendine mahsus özellikleri, güzellikleri var. Ramazan Ayı yaşamaya değer bir aydı. Bizler Müslümanlar olarak bu ayı hep beraber yaşadık. Yapılmış olan ibadetlerin Cenab-ı Hakk nezdinde kabul görmesini niyaz ediyorum. Bayramınızı tebrik ediyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah nice bayramları huzur ve mutluluk içerisinde, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizde geçirmeyi, yaşamayı, görmeyi, Cenab-ı Hakk bizlere ve bizden sonraki nesillere de aynı şekilde yaşamayı nasip etsin. İnşallah en kötü günümüz böyle olsun temennisinde bulunuyorum. Allah tekrarına eriştirsin” diyerek sözlerini tamamladı.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz