Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
BAŞKAN DAĞOĞLU’NDAN 30 AĞUSTOS MESAJI
Yazan: Admin Yayın Tarihi:30-08-2017 326 Okunma

Palu Belediye Başkanı M.Sait DAĞOĞLU 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. Yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan DAĞOĞLU: “Ecdadımızın istikbalin ve istiklalin taarruzu olarak tarihe vurduğu mührün; 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıl dönümdeyiz. Ulusumuzun düşman işgalinden kurtuluşunun ve hamiyetli vatan evlatlarının onurlu mücadelesinin tarihi olan 30 Ağustos, bizim için olduğu kadar dünya tarihinde de önemli bir yere sahiptir. Destansı zaferimiz Milletimizin gücünü ve kudretini tüm dünyaya göstermiştir. Türk Milleti hiçbir zaman bağımsızlığına el uzatanlara fırsat vermemiştir. Günümüzde de tarihi unutan bazı şer odakları, hain terör örgütleri ülkemiz üzerinde bazı hain emeller gütmektedir. Ancak bu yüce millet tarihte olduğu gibi şimdi de karşı koydu, koyacaktır. Bu duygular içinde 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu ve gururunu bize yaşatan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle minnetle ve şükranla anıyorum. Şanlı milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz