Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Başkan Dağoğlu ndan Sahil Yolunda İnceleme
Yazan: Admin Yayın Tarihi:27-10-2017 649 Okunma

Palu Belediye Başkanı M. Sait DAĞOĞLU, Palu Belediyesi'nin en büyük yatırımları arasında yer alan ve tamamlandığında şehrin imajını değiştirecek olan Sahil Yolu inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Dağoğlu, çalışmalar hakkında Fen İşleri Müdürlüğü ve yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı.
Yeşil alan ve park çalışmalarında en büyük projelerinin Sahil Yolu projesi olduğunu vurgulayan Başkan DAĞOĞLU, "Sahil Yolundaki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Sahil Yolu 1. Etap, tamamlandığında şehrimizdeki en büyük parkın yaklaşık 6 katı büyüklüğünde olacak. Yaklaşık 30 dönüm alan üzerinde inşa edilen parkta çay bahçeleri, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, çocuk oyun alanları, spor ve dinlence gibi çok amaçlı bölümler yer alacak. Palu’nun en büyük yeşil alanı olacak park ile birlikte şehrimiz her anlamda daha güzel bir görünüme kavuşacak. 2017 yılı sonunda Sahil Yolu 1. etabı hemşehrilerimizin hizmetine sunmayı planlıyoruz" dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz