Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
E BELEDİYE VE AKILLI BELEDİYECİLİK SİSTEMİ
Yazan: Admin Yayın Tarihi:31-10-2017 689 Okunma

E-Belediye Sistemi Hizmete Girdi

Palu Belediyesi’nin akıllı belediyecilik projesinin bir parçası olan ve 2015 yılı projeleri içerisinde yer alan E- Belediye sistemi hizmete açıldı.

E-belediye uygulaması ile vatandaşlar, ev veya işyerlerinden internet aracılığı ile diledikleri saatte su faturalarını, emlak, çevre ve temizlik vergisi ile ilan ve reklam vergilerini ödeyebilecekleri gibi arazi, arsa rayiç bedelleri ve benzeri bilgileri de sistem üzerinden görebilecekler.

Türkiye’nin her yerinden Palu Belediyesi’nin resmi web sitesi www.palu.bel.tr adresindeki Online İşlemler bölümünden girilerek turkiye.gov.tr üzerinden borçlar sorgulanabilecek ve ödemeler bankamatik kartı veya kredi kartı ile web sayfası üzerinden gerçekleştirilebilecek. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden veya Ziraat Bankası ATM’lerinden de su faturalarının ödemelerini yapılabilecek ve otomatik ödeme talimatı verilebileceklerdir.

Vatandaşların belediye hizmetlerinden daha hızlı ve daha kolay yararlanmasını ve teknolojik gelişmelerin ışığında hizmete doğrudan ulaşmasını sağlayan e-belediye sistemi sayesinde, vatandaşlar tüm borçlarını sorgulayabilecek ve güvenli bir şekilde borçlarını ödeyebilecekler.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz