Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ
Yazan: Admin Yayın Tarihi:24-11-2017 724 Okunma

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

 

                Palu’da 24 Kasım Öğretmenler Günü Palu Halk Eğitim Merkezinde kutlandı. Palu İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından Palu Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programına; Palu Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, Palu Belediye Başkanı Mehmet Sait DAĞOĞLU, Palu İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri ALAKAŞ, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

                24 Kasım öğretmenler gününde konuşan Palu Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, “Ülkemizdeki bütün güzelliklerin arkasında öğretmenlerimiz vardır. Göreve geldiğimiz günden bu yana Palu ‘da eğitime büyük önem verdik. Eğitim seviyemiz, eğitim kültürümüz ne kadar yüksek olursa ülkemizin dünya üzerindeki konumu da daha yükseklere taşınır. Başta Baş Öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve onu yetiştiren öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım” dedi.

Belediye Başkanımız M.Sait Dağoğlu Öğretmenler Günü Münasebetiyle Bir mesaj yayınladı: ‘’Öğretmen ömür boyu öğrenen ve öğreten insan olmak gibi bir ayrıcalığa sahiptir. Ruhen ve bedenen sağlıklı nesillerin yetişmesi ve vatan sevgisiyle dolu bir nesil yetişmesi adına öğretmenlerimize çok iş düşmektedir. Milletlerin milli, ahlâki ve kültürel yönden güçlü olması ve medeni milletler seviyesine erişmesi ancak  öğretmenlerin özverili çalışmalarına bağlıdır. Bu kutsal mesleği diğer mesleklerden ayıran en önemli özellik, malzemesi ve meyvesinin insan olmasıdır. ’Dedi.

 Protokol konuşmalarının ardından aday öğretmenler tarafından Türk Bayrağı ile yemin töreni gerçekleştirildi. Okul öğrencileri, hazırlamış oldukları  şiir ve şarkılarla ile tüm öğretmenlere ve konuklara keyifli anlar yaşattı.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz