Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
PALU OKUYOR KİTAP OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ
Yazan: Admin Yayın Tarihi:01-03-2018 734 Okunma

“PALU OKUYOR" KİTAP OKUMA YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ’’

Palu Kaymakamlığı ve Palu Belediyesi Başkanlığı tarafından ilçede düzenlenen “Ödüllü Kitap Okuma Yarışması” sonucunda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. 1. Dönemin sonunda yapılan değerlendirme sonucunda dereceye giren öğrenciler bugün ödüllerini aldı.

Palu Kaymakamlığı, Palu Belediyesi, Palu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Palu Kızılay Halk Kütüphanesi Müdürlüğü ve TÜGVA Palu Temsilciliğinin paydaş olduğu kampanyada amaç; öğrencilerin okuduğunu anlama ve yorumlayabilme kabiliyetlerini geliştirmek. 1. Dönemin sonunda yapılan değerlendirme sonucunda dereceye giren öğrenciler bugün ödüllerini aldı.

Palu Kaymakamlığında düzenlenen ödül törenine Palu Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, Palu Belediye Başkanımız Mehmet Sait DAĞOĞLU, Palu İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri ALAKAŞ, Şube Müdürü Erdoğan ALTIN, TÜGVA Palu Temsilcisi Hüseyin GÜL, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Palu Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK “Okuyan bir toplum olmadığımız gerçeğinden yola çıkarak bu yönde projeler üretmeye çalıştık. Geçmiş dönemlerde öğrencilerimize faydalı olan birçok proje uyguladık. Yapılan projeler öğrencilerimize faydalı oldu. 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının başında da “Ödüllü Kitap Okuma yarışması” adlı öğrencilerimizin okuduğunu anlamasını, yorumlamasını amaçlayan bir proje düzenledik. 1. Dönem sonunda yapılan değerlendirme sınavı sonucuna göre dereceye giren 9 öğrenciyi burada ödüllendireceğiz. Bütün öğrenciler bizler için değerlidir fakat çalışmış emek vermiş ve başarı elde etmiş olan bu öğrencilerimiz daha bir değerlidir. Dereceye giren öğrencilerimizi, öğretmenlerini ve idarecilerimizi tebrik ediyoruz ve kitap okumaya devam etmelerini bu alışkanlığı çevrelerine ve ailelerine de aşılamalarını tavsiye ediyoruz. Dedi.

Palu Belediye Başkanımız Mehmet Sait DAĞOĞLU dereceye giren öğrencileri tebrik ederek; “ülke olarak bilgili, çalışkan, milli ve manevi duygulara sahip insanlar yetiştirmemiz gerekmektedir. Kalkınmamızın temeli bu değerlere sahip nesiller yetiştirmeye bağlıdır. Bu değerlere sahip nesiller yetiştirme yolunda bizlerin de büyük sorumluluğu bulunmaktadır. Bu sorumluluğun bilinciyle eğitime her fırsatta destek olmaya devam edeceğiz. Dereceye giren öğrencileri, öğretmenleri, okul idarecilerini tebrik ediyorum. Dedi

Dereceye giren öğrencilere para ödülleri Palu Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, Palu Belediye Başkanımız Mehmet Sait DAĞOĞLU tarafından verildi. TÜGVA Palu temsilciliği tarafından da dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz