Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Milletvekili SERDAR Muhtarlar ve STK larla buluştu
Yazan: Admin Yayın Tarihi:11-03-2018 820 Okunma

Milletvekili SERDAR muhtarlar ve STK ‘larla bir araya geldi

 

İNSAN HAKLARI İNCELEME KOMİSYONU BAŞKANI VE ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ÖMER SERDAR VE KURUM MÜDÜRLERİNİN KATILDIĞI TOPLANTIDA; ‘’PALU’DA YAPILAN HİZMETLER VE YAPILMASI GEREKEN İHTİYAÇLAR’’ KONUŞULDU

 TBMM İnsan Hakları Komisyon Başkanı ve Elâzığ Milletvekili Ömer Serdar’ın katıldığı İstişare toplantısı yapıldı.

Toplantıya Palu’ya ziyarete gelen TBMM İnsan Hakları Komisyon Başkanı ve Elâzığ Milletvekili Ömer Serdar Palu Kaymakamı Mehmet ÖZTÜRK, Belediye Başkanımız M.Sait DAĞOĞLU, Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkadir ŞAŞTIM, Elâzığ ve Palu’dan Kurum müdürleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri toplantıya katıldılar.

Toplantının ilk bölümünde Palu Kaymakamlığının ve Palu Belediye’sinin hizmetleri ve projeleri hakkında hazırlamış olduğu slayt ile sunum yaparak anlattılar.

Elazığ’dan gelen tüm kurum müdürleri ile Palu ve köylerin ihtiyaçları, yapılan hizmetler ve yapılması planlanan hizmetler ve ihtiyaçlar konuşuldu. Köy ve mahalle muhtarları sorunlarını anlattılar kurum müdürleri yapılması gerekenler ve yapılan hizmetleri anlattılar.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz