Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
ULUSLAR ARASI PALU SEMPOZYUMU
Yazan: Admin Yayın Tarihi:12-04-2018 967 Okunma

Fırat Üniversitesi’nde Uluslararası Palu Sempozyumu

Fırat Üniversitesi Harput Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından 11-13 Ekim 2018 tarihleri arasında Palu Kaymakamlığı ve Palu Belediyesi’nin paydaş olduğu Uluslararası Palu Sempozyumu düzenlenecektir.

Palu ve çevresinin coğrafi, tarihi, ekonomik ve turizm zenginliklerini değerlendirmek, bu konularda mevcut olan problemleri tesbit edip çözüm önerileri sunmak ve Palu’yu genel kitlelere tanıtarak yörenin her alanda gelişmesine katkıda bulunmak, dini ve manevi şahsiyet ile alim, siyaset adamı, sanatçı ve şairlerin hayatını işlemek amacıyla düzenlenen Sempozyum 11-13 Ekim 2018 tarihlerinde Fırat Üniversitesinde yapılacaktır. Sempozyum bildirileri kitap olarak basılacaktır.

Palu ile ilgili bildiri sunmak isteyenlerin 08 Haziran 2018 tarihine kadar bildirilerini http://web.firat.edu.tr/harput/palu.html web adresinde belirtilen bilim kuruluna göndermeleri gerekmektedir.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi: http://web.firat.edu.tr/harput/palu.html

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz