Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
BAŞKAN ÜNALAN’DAN ESNAF VE VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR
Yazan: Admin Yayın Tarihi:13-04-2019 589 Okunma

Palu Belediye Başkanı Efayim ÜNALAN, Cumhuriyet Bulvarı üzerinde bulunan esnafı ziyaret edip, esnafa hayırlı işler diledi. Talepleri yerinde dinleyerek esnafla sohbet etti. Göreve gelir gelmez esnafa ve vatandaşlara teşekkür eden ve sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Palu Belediye Başkanı Efrayim ÜNALAN, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Başkan ÜNALAN, Cumhuriyet Bulvarındaki esnafı ziyaret ederek vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti. Esnaf ziyareti sonrası açıklama yapan Başkan ÜNALAN, Palu’yu hep birlikte yönetmek adına esnaf ve vatandaşlarla her zaman iç içe olacaklarını belirtti. Başkan ÜNALAN,” Seçim öncesi halkımız ile buluşmuştuk. 31 Mart seçimlerinde Palu halkımız bizlere çok ciddi destek verdi, kendilerine teşekkürlerimizi ifade ettik. Bundan sonraki süre zarfında da gerek halkımız ile gerekse esnafımız ile iç içe olacağız Palu’yu hep birlikte yöneteceğiz.” dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz