Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
Temizlik seferberliği
Yazan: Admin Yayın Tarihi:04-07-2019 284 Okunma

Palu Belediyesi İlçe Genelinde Temizlik Seferberliği Başlattı
 


Palu Belediye Başkanımız Bekir YILDIRIM; Temizlik İşleri ekibine gerekli talimatları vererek, İlçe genelinde temizlik seferberliği başlattı.


Vatandaşımızın temiz, ferah, huzur ve güven içerisinde yaşamasını sağlamak için gereken tüm çalışmalara başlandı. İlçe genelinde bulunan tüm cadde ve sokaklar, ana arter yollar karış karış süpürülerek. Ara caddelerde bulunan ve görüntü kirliliği oluşturan tüm moloz, yığıntı, kir ve süprüntülerin temizliği yapılacak.
Başkanımız; Temizlik İşleri ekiplerince,temizlik çalışmalarını yerinde inceleyerek temizlik ekibine talimatlar verdi. Ayrıca konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Dinimizin temizliğe verdiği önem hepimizin malumu. Temizlik imandandır. Günlük çöp toplama araçlarımız, katı atık toplama makineleri cadde ve sokaklardan çöp alımı yaparak bölgede temizlik yönünden ortaya çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçmektedir. Bende Temizlik ekibini bu konuda talimatlandırarak gerekli faaliyetleri başlattım. Hemşerilerimizin temizliğe duyarlı olmasını ve temizlik işçilerine bu konuda yardımcı olmalarını dile getirdi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz