Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Yazan: Admin Yayın Tarihi:20-08-2019 83 Okunma

MAHALLELERİMİZDE YOL YAPIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

 

Palu Belediye Başkanımız Bekir YILDIRIM’ın girişimleri ile Kalekent mahallemiz ’de yapılan yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor.

Palu Belediye Başkanımız Bekir YILDIRIM’ın girişimleri ile Kalekent mahallemiz ‘de yapılan yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor.
Kalekent mahallemizde grup yolunda yol açım, malzemeli bakım çalışması ve asfalt önü malzemeli bakım çalışması işlemlerine başlanıldı. Palu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından çalışması ile yürütülen çalışmalar en kısa zamanda tamamlanarak yollarımız vatandaşlarımızın hizmetine girecek.
            Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Palu Belediye Başkanımız Bekir YILDIRIM; “Kalekent mahallemiz ‘de yapılan yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Bir an önce bu yolları bitirip vatandaşlarımızın kullanımına açacağız. Yolların tadilat ve asfalt yapılmasına kadar Çalışmalar esnasında Halkımızdan ve Mahalle sakinlerinden tek isteğimiz çalışma ekibimize yardımcı olmaları ve anlayışlı davranmalarıdır. Vereceğimiz rahatsızlıktan dolayı tüm vatandaşlarımızdan şimdiden özür diler, Trafik güvenliği nedeniyle, herhangi bir kazaya, can ve mal kaybına sebebiyet vermemek için çalışma yapılan alanlarda vatandaşlarımızın daha dikkatli olmalarını rica ederiz.


‘’HERŞEY GELİŞEN VE YENİLENEN PALU VE HALKIMIZ İÇİN’’
 

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz