Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/pbel23/domains/palu.bel.tr/public_html/database.php on line 4
Palu Belediyesi | Haber, Duyuru
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI
Yazan: Admin Yayın Tarihi:30-08-2019 89 Okunma

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

 

30 Ağustos Zafer Bayramı İlçemizde çeşitli etkinliklerle kutlandı.30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97.  yıldönümü için saat 09.30’da Hükümet Konağı Atatürk Anıtı önünde Çelenk Sunma töreni yapıldı. Çelenk sunma törenine İlçe Kaymakamımız Sn. Mustafa DEMİR, Garnizon Komutanı İsmail SİDAN, Palu Belediye Başkanımız Bekir YILDIRIM, Daire amirleri, sivil toplum temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

       Çelenk Sunma töreninden sonra Palu Kaymakamlık binasında Kaymakamımız beraberinde ve Belediye Başkanı tarafından tebrikat kabulü yapıldı. Belediye Başkanımız Bekir YILDIRIM: “Ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen, Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunun en önemli adımlardan biri olan ‘30 Ağustos Zaferi’nin’  97. yıldönümünü  büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.30 Ağustos, Tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri, Türk milletinin büyük fedakârlıklarla verdiği istiklal mücadelesini bütün dünyaya haykırdığı ve sonucunu zaferle taçlandırdığı gündür. Kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde açtığı altın bir sayfadır.30 Ağustos, Zor koşullarda, her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, ülkemizi parçalamak isteyen devletlere karşı, milletimizin azmi, iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir. Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından birisidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlar, kendi bayrağımız altında yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum’’. Dedi.

NÖBETÇİ ECZANELER
Eczanesi
Tlf:
HAVA DURUMU
PALU
Top
  • Sosyal Medya Adreslerimiz